9 Ocak 2011 Pazar

sadece aptallar 8 saat uyur

Bir Cin'iniz olsun, sizden kendinizin yapamayacağı bir istekte bulunmasını istesin, sizde ondan ömrünüzü uzatmasını isteyin, cin'de bunu kendinizin yapabileceği birşey olduğu için bu isteğinizi reddetsin. Sizde bunu kendinizin nasıl yapacağını öğrenmek için Cin'le bir yolculuğa çıkın..

Bu kitabı lise yıllarımda okumayı çok isterdim. Ama hala geç kalınmış değil. Kapak tasarımı dışında güzel kitap, okuyun.

3 yorum:

Sümeyye Kesgin dedi ki...

okudun mu? 'dünyanın en akıllı insanı'? yani erdal demirkan 3 saat filan uyuyo sanırm, nene modunda bi adam olsa gerek..

neyse okuduktan sonraki yorumlarını bekliyorum, bu ara horul horul uyuduğumu dikkate alırsak.. acaba metodu işe yarıyormuymuş merak ettim hımzzzz

özlem dedi ki...

okudum bi işe yaramadı.

Eski Milenyum dedi ki...

@sümeyye kesgin: okudum, güzel insanı motive eden bir kitap, cep boy çantamda duruyor, bir ara veririm, arzu'da istemişti ona veririm ondan da alabilirsin.

@özlem : nasıl bir işe yararlılık bekliyorsun? 8 saatten az uyumak için sadece kitap değil biraz nefs birazda irade. artı kitabı okuyan 8 saatten az uyuyacak diye bir anlam çıkarmakta doğru olmaz sanırım.